Yepyeni Akıllı Telefonlar Üzerinde Alabileceğiniz En İyi Pazarlık

May 2018 · 2 minute read

Önümüzdeki gün Twilight’ta Huawei P20 Pro’yu kapmak için bir günlük satış kaçırmış olsaydınız, önümüzdeki ay resmen erişilebilir olacak, bu da ilginizi çekecek. Tüm örneklerimizi görmek ve derinlemesine düşüncelerimizi dinlemek için eksiksiz Huawei P20 Lite kamera incelememizi doğrulayın. Bu telefonlar, resmi Huawei markalarıyla tekrar satılacak ve standart bir UK şarj cihazı (üç pimli) içermelidir. Ne yazık ki hayır. Starmobile Quest’i gerçekten değerlendirmek istedim ve Starmobile’ye yaklaştığımda, şu anda Görev’i aşamalı hale getirdikleri için Up Lite’ı eleştirdiğimde ısrar ettiler.
Huawei’nin bu konuda başarılı olduğunu görmek harika. Eyfel Kulesi’nin gece atışında aşağıdaki atlı karıncaya bakıyor. Çok sayıda Huawei telefon kılıfı ve kapakları da tamamen ücretsiz ekran koruyucuları, temizlik bezleri ve dokunmatik ekran kalemi içerir.
5.ight inç FHD + RGBW FullView ekran, EMUI eight.1 temelde Android 8.1 Oreo, Kirin 970 SoC, dört GB RAM ve 128 GB depolama, 12 + 20MP çift arka kamera kurulumu ve 24.8 MP ön kamera, 360 derece yüz kilidini fonksiyon, toz ve su direnci için IP53 sınıfı, 3400 mAh batarya, 649 EUR (kabaca Rs 52,200).
Günümüzün lansmanından önce bir toplantıda Huawei, Kirin işlemcisindeki NPU - Sinir İşleme Ünitesinin nasıl düzensiz hareket eden konuları tahmin edebildiğini ve odak noktasında tuttuğunu, tam olarak rakiplerin konuyu hızla düşürdüğünü gösterdi.
Bununla birlikte, Up Lite, biraz daha büyük pillere (1800 ila 2000 mAh) sahip diğer MTK6582 donanımlı telefonlarla uyumlu pil avantajları sunmayı başardı. Huawei P20 smartphone, Miracast ile kablosuz görüntü transferlerini de destekliyor. huawei p20 kılıf arka kamera kurulumundaki sensörlerden biri, 5x hibrid zum ile 40-megapikselden bahsedilmektedir.
İdeal Huawei P20 Lite anlaşmanızı keşfetmek için etkileşimli karşılaştırma grafiğimizi doğrulayın - büyük verilerden en düşük maliyete kadar. Dokunmatik ekranınızın asalını daha az zorlayan bir girinti, bu çentik temelde evin telefonun kulaklık ve selfie kamera.
“Başlangıçta isyan tutarsızdı, ancak bu halkların daha organize ve teknik hale geldiği ölçüde, isyan ulusal bir mesele haline geldi.” Günümüzde, dünyanın çeşitli yerlerindeki çeşitli insanların kollektif alanı olan gömülü teknolojik taşmalar, bu alıcılar tarafından, yeni teknolojilerin yabancılaşan doğasıyla ilgili olarak, onların kültürlerini yok edip, onlara bir önsöz hissi uyandırdığı için, bazı çaresiz gerçekleşme vardır. zengin ülkelerin derin cepli sahiplerine itaat etmek zorunda kalacaklar.
Bu yüzden, Apple iPhone X ve Samsung Galaxy S9 Plus’ı Huawei P20 Pro ve Xiaomi Mi Mix 2s ile karşılaştırmak için seçtik. IPhone X’i tercih etmenin sebebi, Huawei ve Xiaomi’nin de dahil olduğu sağlayıcıların çoğunun bayrak gemilerini X’e karşı karşılaştırmasından kaynaklanıyor. Bu akıllı telefonları seçtiğimiz açıklama, tüm cihazların hemen hemen her birinin en büyük olarak satılan amiral gemisi cihazlar olduğudur. firma satabilir.